3 Pack - 13W 410MM MFI & Howdens Replacement Tube. INT2825/BLB9112
SKU: INT2825/BLB9112-3
£22.55INC VAT
Prices shown include VAT —


1 / 3
Product Description
See More Technical Details
| SKU | INT2825/BLB9112-3 |
| Base / Fitting | T5 |
| Power (Wattage) | 13w |
| LED Colour | Natural White 4000K |
| Input Voltage | 220-240v |
| IP Rating | IP20 |
| Diameter | 15mm |
| Average Life (Hours) | 10,000 |
| Brand | Simple Lighting |
| Length | 410mm |











